Azeroth 2022


Rozložení armád

Forsaken - nemrtví, pandareni

Krvaví Elfové - krvaví elfové, pandareni

Aliance - lidi, gnomové, worgeni, trpaslíci, dranei, noční elfové, pandareni

Horda - orkové, taureni, trolové, goblini, pandareni

Kumpanie V. kolečka - libovolné ze světa Warcraft

U všech pandarenů musí být zřetelně jasné, ke které armádě patří.

 

Pro zobrazení popisu klikněte na jednu z armád.


Forsaken

Krvaví elfové

Aliance

Horda

Kumpanie V. kolečka


Krvaví elfové

Neustálý hlad po další moci a potřeba odhalovat nové možnosti získávání magie jsou sice silným motivátorem, avšak rasu Krvavých Elfů přivedly několikrát do pěkných potíží.

Krvaví elfové

Silvermoonská stráž

Původ

Urození Sin'dorei změnili svůj název na počest elfů padlých při obraně Quel'Thalasu před Arthasovou Pohromou. Za své nové sídlo si vybrali Silvermoon a jejich vůdcem se na dlouhou dobu stal Lor'themar Theron, který však podlehl vábení moci. Na jeho místo nyní nastoupil Kael'thas, Lord Sunstrider, který se rozhodl znovu vstoupit na Outland a vést své věrné ke slávě a velikosti.

Vzhled

Krvaví elfové si po svých předcích zachovali vysoké štíhlé elfí postavy a dlouhé špičaté uši. Barvami jejich města a taktéž hlavními barvami jejich oblečení jsou zlatá s červenou. Jen velmi málo bloodelfů není albíny, převažuje mezi nimi rezavá a zlatavá barva vlasů.

Chování

Šok, který pozůstalí elfové zažili při obsazení Sluneční studny, navždy změnil jejich charakter - hlad po magii a moci se stal hlavním motorem ženoucím magické mistry v ovládání magie arkánů a elementů, jež se stala hlavní náhradou za ztracenou moc. Sin'dorei jsou hrdý národ, je nutné s nimi jednat velmi opatrně, jelikož sebemenší nedorozumění může přinést dalekosáhlé následky.

Vůdce frakce

Kael'thas Sunstrider je poslední korunovaný princ Quel'thalasu. Tento velmi mocný Highborne byl svědkem úpadku jeho rasy, stál po boku Illidana a Lady Vashj proti Pohromě a snažil se povolat Kil'jaedena skrz Sunwell. Jeho neutuchající snahy o získání nových zdrojů moci z něj dělají silného a nevyzpytatelného protivníka.

Výstroj

Většina Krvavých elfů dává přednost rudozlatým róbám, bohatě zdobeným elfími symboly. Velmi rádi se zdobí, schraňují magické artefakty a těší se z jejich blízkosti. Ornamenty zdobené zbroje jsou viděny hlavně u kasty obránců Silvermoonu, což jsou elitní jednotky štítonošů s těžkými čepelemi, jimž se není radno plést do cesty.

Výzbroj

Oblíbenou zbraní Sin'dorei jsou warblades - dvě spojené čepele s držením uprostřed. Dále jsou oblíbené kombinace dvou mečů anebo jiných sečných zbraní. Bojový styl Sin'dorei spočívá v ladném tanci a pomalém odsekávání částí protivníka.

Inspiromat Krvavých elfů