Azeroth 2024


Cizí postavy (CP)

Co je to CP

CP, nebo také Cizí postava je zkušený hráč, nebo skupina hráčů, kteří nejsou začleněni do armád, ale představují obyvatele světa Azerothu. CP jsou z části pomocníci organizátorů, kteří tu a tam mají na starosti chod hry, ekonomiku, dohled na BG, nebo nad střety či předávají předměty, nebo informace důležité pro hráče a jejich hru. O CP se můžete ucházet napsáním žádosti na mail cp@azeroth.cz.


CP skupiny a lokace ve hře

Dračí ostrovy, kam letos armády jejich putování zavede, obývá hned několik klanů. Kam za nimi můžete vyrazit?

Město Valdrakken

Je středobod veškerého kulturního dění široko daleko. Najdete zde obchodníky, nejzručnější řemeslníky, bankéře a samozřejmě hospodu.

Rubínová jezírka

Vyhaslá dračí líheň, kde podle legend stojí Týrův maják. Nyní je líheň zanesená písky času. Právě sem prchla voidelfka, ovšem v písečných vírech ztratila vzpomínky. Jezírka osídlili šamani (pod vedením Lykana), kteří hledají cesty, jak znovu přivést líheň k životu a sní i mocné draky.

Obsidiánová citadela

Mocná pevnost vklíněná mezi sopkami neustále chrlící lávu a popel, která dala vzniknout nejobávanější černé letce.  O pozůstatky letky zde pečuje velekněžka (Samantha).

Pro její pobavení se zde požádají gladiátorské zápasy, při kterých tuhne krev v žilách i otrlým veteránům.

Stanice Tyrhold

Titánská výzkumná stanice obsazena Akvizitory Konsorcia (povede Honza K.). Co přesně akvizitoři hledají se neví. Je ale zřejmé, že pro to půjdou přes mrtvoly klidně i vlastních bratrů. Zdá se, že jim jde o peníze až na prvním místě.

Pohřebiště Terakai  

Kdo nectí mrtvé, nikdy nežil. Alespoň v to věří nomádský klan (pod vedením Rolničky). V mohylovém údolů Terakai uctívají padlé dračí klany a vzpomínají na hrdinské činy Dracthyrovů. Předkům obětují zejména krev válečníků, kterou prolévají ve zdejších arénách věrní.

Jeskyně Zaralekk 

Hluboko do nitra země klesají Zaralekkánské sluje - po dracích tu nezbylo nic, zato drahých kovů jsou tu trakaře. Jeskyně osídlili goblinští imigranti (pod vedením Samuela). Výbuchy dynamitu, jak se hamižně pokoušejí dostat hlouběji a hlouběji do útrob sklad, se rozléhají celými ostrovy. Jenomže pod horou čeká nebezpečí.