Azeroth 2021


Cizí postavy (CP)

Co je to CP

CP, nebo také Cizí postava je zkušený hráč, nebo parta hráčů, kteří nejsou začleněni do armád, ale fungují jako samostatné skupiny většinou obyvatel světa Azerothu. CP jsou z části pomocníci organizátorů, kteří tu a tam mají na starosti chod hry, ekonomiku, dohled na BG (Battle groundech), nebo nad střety či předávají předměty, nebo informace důležité pro hráče a jejich hru. Zároveň mají ale i čas na to hrát si a zejména tvořit hru pro ostatní hráče a CP. O CP se můžete ucházet napsáním žádosti na mail cp@azeroth.cz.

CP Skupiny

Eather Ring

Uskupení šamanů, kteří se snaží nastolit rovnováhu přírody. Nijak zásadně nezasahují do dění v hmotném světě. Hledají moudrost živlů a duchů předků. Každého, kdo k nim přijde vyhledat kus této moudrosti, vřele přivítají. Všem, kteří jsou oddaní duchovní cestě, nabízejí požehnání živlů.

Venture Co.

Goblinní společnost Venture. Co je k nalezení všude. Tahle parta goblinů jde pro zisk kamkoliv, žádná rudná žíla, relikvie, dávný poklad anebo naditý měšec před nimi není v bezpečí. Neustále něco kutí a vynalézají. Jejich dílny pravidelně vybuchují, na což si už všichni zvykli. Naopak pokud sousedi obden neuslyší výbuch, chodí se ptát, zda jsou všichni zdrávi.

Kultistky

Kult Twillight Hammer má dlouhé prsty, které již jsou rozprostřeny po celém Azerothu. Čarodějky, které ke kultu patří, se vyznají v temné magii, kterou odsuzují dokonce i někteří warloci. Před časem se kultistky spolčily s Gul´danem, který je naučil jak ovládat magii felu. Nečistou fel magii si vyloženě oblíbily, proto místo tradiční fialové, oblékly felově zelené ozdoby a šperky.

Kult je velmi uzavřený, nikdo neví, jaké jsou jeho cíle. Je ale známo, že zahrávat si s čarodějkami končí zle.

Vraní bratrstvo

Tajemná odnož Scarlet Crusade proslulá svým nesmlouvavým přístupem ke komukoliv zpochybňující víru ve Světlo. Cílem bratrstva je očistit Azeroth od vlivu starých bohů. Prsolýchá se, že ti kteří projeví zájem o připojení se k tomuto uskupení musejí projít velmi náročnými zkouškami a uspějí pouze ti nejodhodlanější.

Ostatní postavy

Knihovník Garren

Nezaměnitelný protiva, co už snad poslední století nevystrčil nos z knih. Svět ho zajímá jen, je-li dostatečně popsán v atlasu. Zvědavcům je ochoten propůjčit znalosti. Analfabeti, kteří ale neumějí číst, by mu vůbec neměli chodit na oči.

Alchymista Jaiden Trask             

Pravý mistr lektvarů a alchymie - v jeho laboratoři je možné vytvořit téměř cokoliv, avšak některé vedlejší účinky poněkud předčily očekávání.

Obchodník Cornelius Crispin

Postarší vetešník, který prodá i to co nemá. Hledáte-li amulety, artefakty, srdce valkýry, informace nebo si chcete trochu přivydělat, zastavte se v jeho krámku.