Azeroth 2023


Cizí postavy (CP)

Co je to CP

CP, nebo také Cizí postava je zkušený hráč, nebo parta hráčů, kteří nejsou začleněni do armád, ale fungují jako samostatné skupiny většinou obyvatel světa Azerothu . CP jsou z části pomocníci organizátorů, kteří tu a tam mají na starosti chod hry, ekonomiku, dohled na BG (Battle groundech), nebo nad střety či předávají předměty, nebo informace důležité pro hráče a jejich hru. Zároveň mají ale i čas na to hrát si a zejména tvořit hru pro ostatní hráče a CP. O CP se můžete ucházet napsáním žádosti na mail cp@azeroth.cz.

CP Skupiny

Eather Ring (šamani)

Silithus je bolavá krajina, ze které se vytrácí duchové živlů, ale i síla přírody a tím i život. Eather Ring bdí nad každým zničneým kouskem světa. I sem do pusté nehostinné pouště se pokouší vrátit harmonii a naučit krvežíznivé a bojechtivé armády úctě k přírodě.

Venture Co. (goblini a gnomové)

Kde je co těžit, se vždycky objeví  nějaký trpaslík nebo gnom, který to prostě vytěží! Proto vzniklo detašované pracoviště společnosti Venture Co. i zde. Tahle parta těžařů jde pro zisk kamkoliv, žádná rudná žíla, relikvie, dávný poklad anebo naditý měšec před nimi není v bezpečí. Samozřejmě, že taková událost jako těžení Azeritu je nenechá klidnými.

Kultisté z Twilight Hammer

Silithus je doslova a do písmene prošpikovaný magií. Nepřekvapí, že zde několik posledních měsíců působí mágové, kteří tuto sílu zkoumají, analyzují a získávají pro své nekalé čáry.

Gobliní společnost KA-boom s. r. o.

Výbušná goblinní společnost podniká i v Silithusu. Najdete u nich hejblátka a elixíry všeho druhu, až vám z nich půjde hlava kolem.

Voidelfové

Elitní jednotka blood elfů, která se nechala zkorumpovat mocí azeritu. Vyšňupali ho dávku tak pro slony. Nikdo neví, co od nich čekat. Nejspíš bude rozumné vyhnout se boji s nimi.

Ostatní postavy

Knihovník Tarian Silverdawn

Hledáte vědění a moudrost? Nebo snad potřebujte zjistit, zda byla dřív slepice či vejce? Knihovník Tarian Silverdawn pro vás najde ten pravý svitek, ve kterém najdete odpovědi i na otázky, o kterých jste nevěděli, že je máte položit.

Alchymista Jaiden Trask             

Potřebujete namíchat lektvar lásky? Nebo snad tekuté štěstí? Nekonečný přísun many v lahvi? Alchymista Jaiden Trask k vašim službám. Elixíry, dryjáky a lektvary všeho druhu!

Bankéřka Moneta Goldgrubberová 

Kde je válka, je i kapitál, říkává Moneta zatímco spravuje pobočku Azerothské první kampeličky. Ráda vám to spočítá. Vezme do bezpečné úschovy jakékoli cennosti či jmění, které se obáváte nosit po kapsách. Paní Moneta je přesně ta osoba za kterou jít, když máte něco, o co nechcete přijít (azerit? mrk mrk).

Hospodská Tao Lin

Panderenní pivo? V takové pustině? Nemožné je skutečností! Podle místní sládkové a hospodské Tao Lin je totiž žíznivá armáda pro byznys požehnání. A že v poušti jednomu vyprahne! V putice se dá dobře najíst, dobře napít a samozřejmě se tu o všem ví dřív než ve velícím stanu! Ale pozor s nenechavými prsty nemá Tao žádné slitování. Říká se, že přišla přímo ze Statyně Sedmi hvězd a je nelístostná bojovnice.