Azeroth 2024


Jak si zažádat o KP

Letos je možné si o KP (Kostýmovou postavu) zažádat již při registraci postavy. Při vyplnování registračního formuláře bude možnost zažádat si o KP a rovnou nahrát foto. Prosíme hráče, kteří již vědí, že budou žádat o některé KP, aby fotku, skicu, nebo obrázek ze kterého bude jejich kostým vycházet nahráli při registraci. Samozřejmě že o KP půjde zažádat i tradičním způsobem na mail kp@azeroth.cz, kdybyste ještě v době registrace neměli fotku.

Podmínky k udělení KP

Zřejmá pěkně zpracovaná rasa: tvůj kostým by měl zcela jasně sdělovat, ke které rase patříš. V případě jiné barvy kůže bys rozhodně měl mít nalíčené všchny nezakryté části těla, v případě jiné tělesné konstituce příslušné doplňky (kly, rohy, dlouhé uši, ocasy, zvýšené čelo, širokou dolní čelist atp.). Oděv také odpovídá rase, orci nenosí bílé tuniky, draenejci zase netahají hrubé kožené zbroje, nemrtví pak hnijí a plesniví i s oděvem.

Zřejmé pěkně zpracované povolání: Každé KP je v podstatě známým archetypem. Dá se zpracovat na tisíc a jeden způsob. Je na tobě, jaký si vybereš, ale ostatní hráči by měli na první pohled poznat, co přesně jsi zač. Pokud dokážeš být originální a udělat mága bez roucha, hole a knihy, ze kterého je na hony cítit, že je mágem, prosím.

Komunikace s orgy: Pokud ho chceš, napiš si o něj předem a předem pošli fotku kostýmu ke schválení. Týden před akcí není předem :-) Mail s žádostí by měl obsahovat pár slov shrnujících tvou postavu (třeba: gilneaský čaroděj Thaddeus, mistr psionik a schopný diplomat) vybraný typ KP (mág), tvou vizi zpracování kostýmu (protáhlému fraku podobné roucho, vázanka, bílé rukavice, cylindr a vycházková hůl se skrytou čepelí), čím detailněji, tím lépe, může být i nákres. Jisté budeš mít KP ale až poté, co nám pošleš fotku kostýmu a my ho schválíme. Schvalování KP bude ukončeno koncem dubna, raději tedy posílejte fotky spíš do konce března, ke konci bude nával a je možné, že vás prostě nestihneme.

 

Za která KP se múžete hlásit se dozvíte v sekci Pravidla.