Azeroth 2017


Cizí postavy (CP)

Zde najdete informace k CP, co jsou zač a jaká letos můžete potkat.

Dějová CP

Medivh Poslední strážce- Strážce Tirisfalen, považovaný za jednoho z nejmocnějších lidských mágů - tak mocný,že čas nehraje v jeho příběhu nijak zásadní omezení. Avšak čím mocnější kouzelník, tím nebezpečnější úloha ve hře mocných.

Gul'dan Stormweaver - první a nejmocnější warlock Azerothu, tento znovuoživený orkský manipulátor je očištěn od Sargerasova vlivu a znovu spřádá své tajuplné plány

Garona Halforcen- věrná služebnice Gul'dana. To její ruka třímala dýku ve stínech, její čin začal Druhou válku mezi Aliancí a Hordou. Půlorků, kteří by dokázali přežít opovržení ostatních není mnoho a její schopnosti jsou vpravdě legendární.

CP Skupiny

Arakkoa

Ptačí lid obývající výšiny Outlandu. Nábožensky velmi fanatičtí a snadno popudliví. Pilně pracují na rozšíření svých hnízdišť

Consorcium     

Klan překupníků, pašeráků a hledačů prastarých artefaktů. Žádné zboží pro ně není nedostupné, žádné relikvie příliš svatá. Vše má svou cenu, ale pozor umí být i zrádní.

Hand of Guldan

Tajemný spolek warlocků provádějící temné rituály a vyvolávající dávné mocnosti z prázdnoty. Oddaně slouží svému vůdci – Guldanovi a vypomáhají Hordě.

Démoni

Plamenná Legie dorazila na Outland . ničí vše co jí stojí v cestě a zůstává za ní jen zkáza a zmar.

Earthen Ring     

Uskupení  šamanů snažící se nastolit rovnováhu přírody na zpustošeném Outlandu. Přátelští, avšak každý pokácený strom je dokáže rozzuřit do nepříčetnosti. Starat se o poslední přeživší murločí jedince během invaze démonů není žádný med.

Vesničané         

 Osadníci těžící ve svém Dole. Nadávají na své pány, nechce se jim do práce. Nestojí o žádné rozbroje, avšak pokud dojde k napadení, stačí jedno zazvonění a promění se v nelítostnou domobranu.

Kirin Tor

 Frakce mágů z Dalaranu, pomáhající všemi magickými prostředky ve válce proti démonům. Jejich schopnost z nich činí obávané protivníky a cenné spojence Medivha se kterým jsou cennými pomocníky Aliance

Venture Co. 

Obchodní a těžařská společnost - tahle parta goblinů jde pro zisk kamkoliv, žádná rudná žíla, relikvie, dávný poklad anebo naditý měšec před nimi není v bezpečí.

Banditi 

 Potulná loupeživá chátra, ovšem peníze jim nesmrtí a kdo se nebojí, může vyjednávat.

 

Ostatní postavy

Pudge  

Věčně hladový Hnus, jehož největší láskou se stalo kulinářské umění kuchařské– kdo ví, co vše se nachází v jeho věčně bublajícím kotlíku?

Knihovník          

Nevrlého správce písemností Outlandu obměkčí pouze včasně vrácené svitky anebo nová zásilka inkoustu na tvorbu nových svitků. Kdo však dodržuje Provozní Řád, nemusí se obávat jeho hněvu.

Chen Stormstout           

Věčně nachmelený pandí hospodský.

Tocki FrostFinger            

Naše gnómí obchodnice byla přistižena při krácení daní ze svých kšeftíků a tak si letos odpykává veřejné práce v Knihovně.

Číšnice 

V hospodě bývá věčně nabito a ani legendárně rychlé pandí tlapky si v jednom nedokázaly poradit, proto se náš hospodský rozhodl najmout sličnou výpomoc pro obsluhu hostů.

Alchymista Jaiden Trask              

Pravý mistr lektvarů a alchymie - v jeho laboratoři je možné vytvořit téměř cokoliv, avšak některé vedlejší účinky poněkud předčily očekávání. K nalezení v laboratoři.

Stavitelka Tan Shin Tiao               

Pandarenní architektka – ačkoliv jejím motem je že pravý úhel je nudná záležitost, většina jejích výtvorů odráží nápory zmatených nepřátel

Stavitelka Cihelka  

Světoznámá budovatelka opevnění. Pod jejím vedením vyrostly ty nejsilnější zdi outlandských pevností.