Azeroth 2017


Kdy a kde bude Azeroth 2017


Tento ročník Azerothu se bude konat od pátku 28. 4. do neděle 30. 4. 2017

            Tento ročník se bude konat na louce u obce Sosnová (Česká Lípa)


Epilog 2016 Prolog 2017 Khadgar Kirin Tor Gul'dan


Prolog 2017 - Khadgar

Prolog podzim 2016

Trojice postav stála před nazelenalým oltářem a odříkávala nesrozumitelnou mantru. Dívali se doprostřed kruhu z pradávných run, ve kterém se vlnila temnota. Jejich téměř lidské hlasy přeříkávaly naučenou litanii v jazyce Eredun, řeč protkanou zkázonosnou mocí Felu, která patřila k démonům a jejich posluhovačům.

Akolyté Plamenné Legie netušili, že jejich vyvolávací rituál nezůstal bez povšimnutí. Z nedalekého úbočí pozoroval dění okolo oltáře mág. Vzteky bez sebe sledoval, jak otevírají svou zvrácenou mysl zlu a ohrožují nejen rozpadlý svět Outlandu. Mezi prsty sevřených rukou mu chvílemi probleskovala magie, ale dokázal se ovládnout a soustředit se na výjev pod ním. Zabití těchto loutek by totiž ničemu nepomohlo – informace, to byl důvod, proč jej sem Medivh vyslal.

Ten mág byl nyní pravou rukou Medivha a důvěra posledního Strážce Tirisfalen nepřicházela jen tak. Khadgar se už mnohokrát předvedl jako jeden z nejnadanějších mágů Kirin Toru a nyní se snažil zjistit, od koho ta trojice dole pod ním dostává své příkazy, protože Strážce byl zaneprázdněn vyvažováním soupeřících sil na Azerothu.

Jeho zatoulané myšlenky náhle narušilo rozzáření oltáře Fel energií a v jeho středu se objevila děsivá tvář. Akolyté okamžitě poklekli a očekávali příkazy od svého generála. Khadgar nemusel ani chvíli pochybovat, komu patří hlas vycházející z portálu. Samotný Archimonde, první generál Plamenné Legie promlouval ke svým stoupencům a mladý mág potichu aktivoval své odposlouchávající kouzlo.

...tento svět konečně pohltí plameny. Jen co otevřeme bránu, projdu na tento svět a rozdrtíme jednou provždy veškerý odpor tohoto proklatého místa.“

Khadgarova tvář zesinala - Znesvětitel světů plánuje příchod sem na Outland. Vždyť tento svět již byl Legií vypleněn, co zde hledá? Násilím se donutil soustředit, protože záplava příkazů pokračovala:

Síly jsou již v pohybu, pokračujte v přípravách na první dva hlavní cíle. Strážcova Věž i Citadela v Hellfire musejí padnout v první vlně – jakýkoliv odpor musí být potlačen, než se smrtelníkům podaří získat kontrolu nad zbraněmi, které tyto dvě prastaré bašty ukrývají.“

V tu chvíli Khadgar věděl, že musí okamžitě za svým Mistrem – Generál Legie věděl dokonce i o tom, že Medivh přesunul své sídlo – bájnou věž Karazhanu na Outland! O tomhle se neměl nikdo dozvědět. Rozevřel dlaně, vyslovil několik slov. Než zmizel v modravém záblesku, všiml si, jak známá štíhlá zelená postava s dlouhými dýkami v rukách ustupuje do stínu a proklel svou neopatrnost. Takže Garona tu byla celou dobu a vyslechla Archimondovy příkazy také – to znamená, že Gul’dan opět hraje na stejné šachovnici jako jeho Mistr. A figurky se na ní začínají pohybovat…