Azeroth 2018


Kdy a kde bude Azeroth 2018

Tento ročník Azerothu se bude konat od pátku 27. 4. do neděle 29. 4. 2018

Lokalitu včas upřesníme

Prolog 2018 Epilog 2017


Prolog 2017 - Gul'dan

Den druhý


Náš kruh byl povolán aby sloužil vyšším cílům - samotný Gul'dan, první z našich řad si naše uskupení vyvolil, aby pomáhalo jeho převysokým cílům. Nechť tyto řádky slouží bratrům a sestrám toužících po ovládnutí tajemných a mystických sil.

Den pátý


Temný portál - úchvatné dílo našeho Mistra. Tisíce umučených duší se propojilo v jeden celek a prolomilo nekonečnou Prázdnotu. Jednoho až mrazí nad dokonalostí jeho povrchu a nedbalou eleganci obětních oltářů v okolí. Vzhůru na Outland!

Den sedmý


Po cestě jsme navštívili goblinní pokusnou stanici - dala se snadno identifikovat podle nezaměnitelné architektury a také velkého množství kráterů  ukazující na intenzivní výzkumné práce. Jeden se musí podivit, že se tahle rasa  ještě sama nevyhladila.

Den devátý


Prošli jsme bažinami Zangarmarche - otravná krajina plná primitivních bažináčů. Naštěstí jsou jejich hnízda plná chutných doplňků ke snídani. Několik z nich se sice trochu rozčilovalo, ale co je nám do nich. Pár seslaných aur strachu nás zbavilo jejich otravné společnosti.

Den dvanáctý


Naše představená se rozhodla že se cestou podíváme na krystal Oshu'gunu, ale ti arogantní druidové nás málem nechtěli pustit ani na dohled. Je to pěkně vztahovačná cháska, jeden si ani nemůže zotročit obyčejného impa, aniž by k tomu neslyšel neustálé protesty Earthen Ringu.

Den čtrnáctý


Ve městě jsme zahlédli delegaci Kirin Toru, co tady ti otrapové z Dalaranu pohledávají? Ale k důležitějším zprávám - z Tempest Keepu uprchnulo něco jménem Cho'gall - co to je? Také to vypadá, že vzrůstá démonická aktivita na Outlandu - jsme jednoznačně na správném místě ve správný čas.


Den sedmnáctý
Došli jsme až k branám Black Temple abychom zjistili, že Gul'dan je celou dobu pohlcen studiem nějakého kamenného vejce ve spodních patrech Hellfire Citadely, kolem které jsme šli už před deseti dny. Představená málem vzteky upálila svého voida, asi bude lepší do ní nějaký čas moc nerýpat.    

Den dvacátý


Spěcháme nazpět do Hellfire. Byly nějaké protesty od Arakkoa, ale stačilo pár přismahnutých ptačích zobáků a ještě rádi nás nechali projít přes jejich území. Na co diplomacii, když má člověk Moc! Cho'gall je prý jeden z mála obrů, které naučil Mistr našemu umění  - jak se dvouhlavej obr může stát warlockem??    

Den dvacátý pátý


Dorazili jsme do Citadely - rozhodně bude zapotřebí spousta oprav aby to tu bylo alespoň trochu obyvatelný. Naštěstí se zdá, že ochotných orků a jejich nemrtvých spojenců bude určitě dostatek. Ale na co je zrovna Gul'danovi zkamenělé vejce?